فصد خون شرق تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
عکاسی

عکاسی در یک روز

1 دقیقه


678
595 اشتراک, 678 امتیاز

چگونه در یک روز عکاس شویم؟

امروزه هنر عکاسی به یکی از محبوب ترین کار های دست بشر شناخته میشود.هرچند در گذشته نیز این علاقه وجود داشت اما امروزه به دلیل سهولت کار در این رشته و وجود راه ها و ابزار های گوناگون برای عکاسی،به یکی از ساده ترین و در عین حال لذت بخش ترین کار ها نزد بشر شناخته میشود.

عکاسی

تاریخچه عکاسی در جهان

تاریخچه عکاسی برمیگردد به سالهای۱۷۸۸و۱۷۸۹و با وجودی که در فرانسه اختراع شده است امّا توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است. بلکه نتیجهٔ تلاش بسیاری از افراد در زمینه‌های مختلف و اکتشافات و نوآوری‌های آنان در طول تاریخ است.نخستین دستگاه‌های عکس  به در خواست محمد شاه قاجار از کشورهای روسیه و انگلیس به دربار ایران وارد شد.

تاریخچه عکاسی برمیگردد به سالهای۱۷ و با وجودی که در فرانسه اختراع شده است امّا توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است.تاریخچه عکس برمیگردد به سالهای۱۸و۱۹و با وجودی که در فرانسه اختراع شده است امّا توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است.تاریخچه عکس برمیگردد به سال عکس با وجودی که در فرانسه اختراع شده است امّا توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است ریال تاریخچه عکس برمیگردد. به سالهای۷ عکس با وجودی که در فرانسه اختراع شده است. امّا توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است.تاریخچه عکس برمیگردد به سالهای.عکاسی شاهزاده ملک قاسم میرزا که شاید نخستین عکاس ایرانی باشد با وجودی که در فرانسه اختراع شده است امّا توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است.تاریخچه عکس برمیگردد به سالهای۷و۱۸۹.عکاسی با وجودی که در فرانسه اختراع شده است امّا توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است،تاریخچه عکس برمیگردد. به عکس با وجودی که در فرانسه اختراع شده است امّا توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است”تاریخچه عکس برمیگردد به سالهای۱۷۸۹.شاهزاده که شاید نخستین عکاس ایرانی باشد عکس با وجودی که در فرانسه اختراع شده است امّا توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است.تاریخچه عکس. برمیگردد به سالهای۱۴۸۹.عکاسی با وجودی که در فرانسه اختراع شده است امّا توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است،تاریخچه عکس برمیگردد به سالهای۱۶۴۵.عکس با وجودی که در فرانسه اختراع شده است  امّا توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است زمینه‌های مختلف و اکتشافات و نوآوری‌های آنان در طول تاریخ است.


این مطلب رو دوست داشتی؟ برای دوستانتم بفرست:)

678
595 اشتراک, 678 امتیاز

واکنش شما با دیدن این مطلب چی بود؟

گریه گریه
0
گریه
جذاب جذاب
0
جذاب
لعنتی لعنتی
0
لعنتی
بیزار بیزار
0
بیزار
باحال باحال
0
باحال
پسند پسند
0
پسند
عشق عشق
0
عشق
پیروزی پیروزی
0
پیروزی
ماذا فازا ماذا فازا
0
ماذا فازا

یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک فرمت انتخاب کنید
آزمون شخصیت
یک سری از سوالات برای دریافت نتایجی در مورد شخصیت افراد
آزمون تفننی
تعدادی سوالات با پاسخ های صحیح یا نادرست که علم شخص را بررسی می کند
نظر سنجی
رای دادن برای تصمیم گیری یا فهمیدن عقاید و نظرات
استوری (داستان)
شامل یک متن و تصاویر
لیست
لیست های کلاسیک
لیست باز
آیتم خود را ارسال کنید و برای بهترین آیتم ارسالی رای گیری کنید
لیست با رتبه بندی
برای انتخاب و بالا آمدن بهترین گزینه با رای مثبت یا منفی کاربران
عکس نوشته
آپلود تصاویر برای ایجاد عکس نوشته
ویدئو
ویدئوی شما یا ویدئو از یوتیوب و ویمئو
صوت/موسیقی
کد از Soundcloud یا Mixcloud یا موسیقی انتخابی شما
تصویر
عکس یا گیف
متحرک
فرمت گیف